Vural Paşa’dan Kızı Nilden Bayazıt’a Tam Destek Kaynak: Vural Paşa’dan Kızı Nilden Bayazıt’a Tam Destek

Vural Paşa’dan Kızı Nilden Bayazıt’a Tam Destek Kaynak: Vural Paşa’dan Kızı Nilden Bayazıt’a Tam Destek

Deniz Kuvvetleri eski Komutanı Oramiral Vural Bayazıt, kızı CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ayşe Nilden Bayazıt Postalcı’ya destek olmak için Kahramanmaraş’a geldi.

Vural Paşa, seçim çalışmalarından dolayı bir süredir görüşemediği kızını ve Kahramanmaraş’ı çok özlediğini, hasret gidermek için memleketine geldiğini belirtti.

Kahramanmaraş’ın köklü ailelerinden Deniz Kuvvetleri eski Komutanı Oramiral Vural Bayazıt, Kahramanmaraş ziyareti sırasında ilk olarak Nilden Bayazıt’ın seçim bürosunu ziyaret etti. Vural Bayazıt seçim bürosunu ziyareti sırasında, kızına her zaman olduğu gibi bu adaylık sürecinde de aile olarak  tam destek olduklarını ve Kahramanmaraş halkının da kızına desteklerini esirgemeyeceğini bildiğini belirtti.

“Kızım bu ülkesine en iyi şekilde hizmet etmek istediği için bu yönde eğitimlerini tamamladı” diyen Vural Paşa, CHP Kahramanmaraş milletvekilliği 2.sıra adayı  kızı Nilden Bayazıt’ın da meclise gireceğine inandığını söyledi. Seçimlerle ilgili de görüşlerini paylaşan Vural Bayazıt, “Gerek yurtiçi basınından, gerekse yurtdışı basınından edindiğim bilgilere göre ve araştırma şirketlerinin araştırma sonuçlarına göre AKP iktidarında büyük oy kaybı olacağı yönünde” dedi.

MORAL ÜSTÜNE MORAL BULUYORUZ

Babasının Kahramanmaraş’a gelmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Milletvekili adayı Nilden Bayazıt, “Babam Kahramanmaraş’ın sevilen ailelerinden birine mensup. Bana moral vermek için geldi. Tabiki çok mutlu oldum. Burada birkaç gün geçireceğiz. Şehit ailelerini ve Gazilerimizi ziyaret edeceğiz. Biraz da onlarla dertleşeceğiz. Genel Başkanımızın Kahramanmaraş’a gelmesinden dolayı çok güzel moral depoladık. Babamla birlikte de güzel günler geçireceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

KAHRAMANMARAŞ CHP’DEN MECLİSE EN AZ 2 MİLLETVEKİLİ GÖNDERECEK

CHP’nin emektarlarından CHP eski milletvekili ve Kahramanmaraş’ın tanınmış simalarından Mehmet Parlakyiğit’de Vural Bayazıt’ın ziyareti sırasında hazır bulundu. Gündemle ilgili açıklamalarda bulunan Parlakyiğit, “Biz dün Maraş’ta iddialıydık, bugünde iddialıyız. Geçtiğimiz AKP iktidarının talihsiz on iki  yılında günün yirmi dört saatinin on iki saatini onlar konuştu. İlk kez bu seçimde seçim beyannamemizde Türkiye’nin siyasi gündemini yakaladık. Ve şu anada 12 saat biz konuşuyoruz. Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu bizi konuşuyor. Biz gündemdeyiz, işçisiyle, işsiziyle, emeklisiyle, memuruyla, öğretmeniyle. Biz 7 Haziran’da Maraş’tan en az iki milletvekiliyle Mecliste olacağımızı düşünüyorum. Biz bu başarıya hiç de uzak değiliz” dedi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.